Producenci
O firmie

Zespół PPUH SAGA działa na rynku pomp oraz armatury przemysłowej już ponad 25 lat. Naszym głównym kierunkiem działania są dostawy urządzeń dla przemysłu oraz obsługa inwestycji. Konsekwentnie budujemy naszą markę i angażujemy potencjał firmy w podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności doradczych tak aby zapewnić jak najlepszą obsługę Klienta.

"Mamy tylko jednego szefa - naszego klienta" - Sam Walton

Specjalizujemy się w udzielaniu profesjonalnej pomocy w doborze pomp oraz specjalistycznej armatury przemysłowej. Doradzamy jakie urządzenia, w jakim wykonaniu materiałowym oraz w jakiej konfiguracji najlepiej spełnią oczekiwania i potrzeby naszego klienta.

Realizujemy najbardziej niezwykłe i wymagające zamówienia z zakresu doboru pomp, armatury przemysłowej, złączek, uszczelnień, zaworów, napędów, przepustnic, zasuw, kołnierzy, odwadniaczy, zestawów pompowych, hydroforowych, tłoczni, oraz układów hydraulicznych.

Chętnie dzielimy się naszą szeroką wiedzą i długoletnim doświadczeniem doradzając w profesjonalny sposób w rozwiązywaniu problemów naszych klientów.

Terminowo realizujemy zamówienia ustawicznie poszerzając swoją ofertę o nowych dostawców i partnerów biznesowych. Rozwijamy się z myślą o naszych klientach.

Jako firma handlowa staramy się uzyskiwać najlepsze warunki zakupu i dystrybucji.

 

Czerpiemy radość z Twojego zadowolenia, a Twoje zaufanie jest naszą inwestycją.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZESPÓŁ PPUH SAGA Sp. z o.o Sp. k.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl